Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pokácený strom poškodil elektrické vedení

date_range 27.Zář, 2011 featured_play_list Aktuality

 

V pondělí 26.září odpoledne vyjížděli policisté z Karolinky do Nového Hrozenkova, kde měl nějaký muž pokácet vzrostlý smrk, který při pádu poškodil elektrické vedení. O události se hlídka dozvěděla od pracovníka energetického závodu, který si policisty musel přivolat na pomoc. Technikovi totiž opilý muž začal nadávat a dokonce jej i fyzicky napadl.

„Hlídka policistů vyjela na místo kolem druhé hodiny odpoledne. Když chtěli policisté muže ztotožnit, začal být ještě více agresivní a chtěl utéct. Nezbylo nic jiného, než mu nasadit pouta," uvedla mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

Spoutaného útočníka policisté odvezli na služebnu v Karolince, kde zjistili, že se jedná o jedenašedesátiletého muže z Nového Hrozenkova. „Podrobili jsme ho výslechu a večer ho pak propustili na svobodu. Je podezřelý z trestných činů poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení z nedbalosti a výtržnictví, s trestní sazbou do dvou let," dodala Javorková.

Poškozením elektrického vedení byla škoda předběžně vyčíslena na 10 000 korun.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA