Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policie vyšetřuje další fotbalové výtržníky

date_range 27.Říj, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Policejní komisař minulý týden sdělil dalším osobám podezření pro trestný čin výtržnictví v souvislosti se srpnovým fotbalovým utkáním ve Velkých Karlovicích.

Skupina maskovaných osob narušila hladký průběh fotbalového utkání konaného na konci srpna ve Velkých Karlovicích. „Policie vyšetřuje tuto událost jako trestný čin výtržnictví. Nebyl to ale jediný incident, který policie řešila v souvislosti s tímto utkáním. Utkání bylo narušeno i třemi jednotlivými událostmi. Za tyto už si na konci září převzaly sdělení podezření pro trestný čin výtržnictví tři osoby a to dva muži a jedna žena," uvedl mluvčí policistů Vladislav Malcharczik.

Kriminalisté získávali informace, které by je dovedly ke konkrétním osobám, jež vnikly zakukleny na stadion. Minulý týden si sdělení podezření převzalo celkem šest mužů ze Vsetína a okolí. Jejich věk je od devatenácti do čtyřiceti let. „Ve čtyřech případech pro trestný čin výtržnictví, hrozí mužům dvouletý trest odnětí svobody. Až tři roky vězení hrozí šestadvacetiletému Vsetíňanovi a o rok staršímu muži ze Vsetínska. Tito spáchali trestný čin výtržnictví opětovně," upřesnil Malcharczik.

Na případu kriminalisté i nadále pracují.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA