Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pracovníci infocenter se sešli v Kloboukách

date_range 30.Lis, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
V polovině listopadu zavítali do Valašských Klobouk zástupci informačních center ve Zlínském kraji, aby se zde seznámili s historií města, pamětihodnostmi, kulturním programem i výsledky uplynulé turistické sezóny. Setkání proběhlo v prezentačním sále Valašskoklobouckého podnikatelského centra a jeho první část byla věnována pracovní poradě nad tématem propagace cestovního ruchu v jednotlivých regionech i kraji jako celku. Po oficiální části následovala prohlídka Červeného domu a exkurze na hrad v Brumově. 
 

Prohlídka hradu v Brumově (foto archiv Centrály cestovního ruchu Východní Moravy)

 
„Úvodní část našeho setkání byla věnována Centrále cestovního ruchu Východní Moravy, jejíž zástupci nás informovali o novinkách na webové prezentaci www.vychodni-morava.cz a také o možnostech portálu www.kudyznudy.cz . Následně jsme se seznámili s plánem aktivit centrály na příští rok a jednotlivá infocentra pak zhodnotila úspěchy právě vrcholící turistické sezóny," pověděla k náplni pracovního semináře vedoucí Městského informačního centra Valašské Klobouky Marie Kolajová. Součástí programu bylo také promítání filmu o hostitelském městě tohoto setkání a nechyběla ani pozvánka na blížící se Valašský mikulášský jarmek.

Účastníci se poté vydali na prohlídku nových prostor klobouckého infocentra, které bude od prosince sídlit v historické části Valašskoklobouckého podnikatelského centra. „Následovala pozvánka do Červeného domu, kde mohli informační pracovníci blíže poznat historii valašského kraje i způsob zdejšího života za starých časů. Setkání jsme završili na brumovském hradě a v tamním muzeu," sdělila dále Marie Kolajová. Podotkla, že nechyběla ani důležitá výměna poznatků a zkušeností. Mezi pracovníky ovšem kolovaly i propagační materiály měst a regionů, které se tak vzájemně prostřídají v nabídce informačních center. Jejich návštěvníci díky tomu získají bohatý přehled o dění a turistických atrakcích v celém Zlínském kraji.

 
Lenka Zvonková
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA