Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Přes rozbité okno se dostal k motorovým pilám

date_range 16.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: PČR

V noci ze čtvrtku na pátek se zloděj vloupal do vozidla zaparkovaného ve Valašské Senici. Z kufru auta vzal tři motorové pily.

 

„V pátek ráno přišel ke svému autu devětadvacetiletý muž z Hornolidečska. Před usednutím do auta ještě auto prohlédl. Učinil nemilé zjištění, sklo bočního okýnka zavazadlového prostoru bylo rozbité a z auta zmizelo nářadí,“ popsal mluvčí policistů Vladislav Malcharczik.

 

Policistům muž sdělil, že auto tovární značky Opel zaparkoval u jednoho z domů ve Valašské Senici ve čtvrtek večer. Z kufru se mu ztratily celkem tři motorové pily. Škodu odhaduje na rovných čtyřicet tisíc, kdy třicet čtyři a půl tisíce je hodnota odcizených pil a pět a půl tisíce jej bude stát oprava poškozeného okna.

 

„Případ jsme řádně zadokumentovali a zahájili úkony trestního řízení pro trestné činy krádež a poškození cizí věci. Nadále zjišťují, kdo by mohl být pachatelem a také kam se poděly odcizené motorové pily,“ dodal Vladislav Malcharczik.

 

Ke krádeži došlo nedávno také ve Francově Lhotě, kdy neznámý pachatel odcizil nářadí z garáže (více zde). Policie ČR Horní Lideč upozorňuje a žádá všechny občany, aby si důkladně zabezpečovali svůj majetek. V případě zjištění pohybu podezřelých osob a vozidel, zejména v nočních hodinách, oznamte toto prostřednictvím tísňové linky 158 nebo na obvodní oddělení PČR Horní Lideč.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA