Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Přípravy natáčení videoklipu V náručí finišují

date_range 26.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

Již jen dny dělí všechny zúčastněné, což je přibližně stovka lidí, od natáčení videoklipu V náručí skupiny STRAM. Po třech měsících perné práce v oslovování sponzorů se blíží částka k vytyčené metě, ale stále se ještě jedná (více v článku: Skupina STRAM připravuje nejdražší videoklip).

 

Je to skoro již dva roky – 16. 6. 2017, co se poprvé oficiálně promluvilo o chystaném videoklipu V náručí na scénář Radomíra Dolanského. Na podzim 2018 se začalo mluvit o klipu podruhé. Na začátku ledna 2019 získal projekt prvního sponzora, o dva týdny později generálního sponzora. Dnes již počítá skupina STRAM dny do realizace svého snu.

 

Během necelých tří měsíců od začátku roku 2019 to byly stovky emailů mezi sponzory a hlavními realizátory projektu, s kapelou, s protagonisty… Hotové body příprav se měnily kvůli nejroztodivnějším důvodům. Jeden den si člověk oddechl, že má konečně něco zajištěné, což druhý den přestalo platit. Nervy, stres a obrovská zkušenost, jak v některých chvílích jednat s lidmi, které potřebujete, jako v peřinkách, i když byste je nejraději přetrhli. To je ta temnější strana příprav.

 

Na druhou stranu úžasné chvíle, když se potkáte s majitelem firmy, který vám v prvních deseti minutách poví o desetitisícové podpoře a za dalších dvacet minut rozhovoru se z něj stane generální sponzor. Pak začínáte věřit, že svět snad ještě není tak zkažený.

Nebo když vám napíší lidé, které jste žádali o úplně jinou pomoc, že přispějí i finančně a vy víte, že sami mají málo. To jsou opravdu chvíle, pro které stojí za to projít si všemi těmi překážkami na trati.

Hlavní postavou bude ve videoklipu třináctiletá Marianka Vaněčková ze Zlína, která trpí spinální svalovou atrofií

Co můžeme již dnes poodkrýt, že středobodem natáčení videoklipu bude obec Jarcová a především její kulturní dům. Zde realizátorům vyšla nesmírně vstříc samotná obec, zastupitelé a starosta obce Ivo Veselý, kteří odhlasovali, že skupině STRAM poskytnou sál na natáčení zdarma. Velký kus práce odvedl a stále odvádí místostarosta obce a taktéž dobrovolných hasičů Jaroslav Šula, od poskytnutí svého domu k natáčení až po mnoho rad a nápadů. Ovšem to největší poděkování patří občanům obce Jarcová, kteří přijdou v den natáčení bez jakýchkoliv nároků vytvořit obecenstvo koncertu. Taková pomoc je opravdu nevídaná a skupina STRAM je celé obci a jejím občanům již v této chvíli velmi vděčná. Snad bude pro Jarcovou malou odměnou, že se vše chystá, aby zde proběhla i slavnostní premiéra videoklipu.

 

Již brzy se na stránkách Regionu Valašsko, který je exkluzivním mediálním partnerem projektu V náručí, dočtete, jak proběhlo natáčení v Jarcové a ve Zlíně na green screenu. Ze všech míst vám přineseme obšírnou fotoreportáž a zážitky z natáčení. Tím skončí první díl a nastoupí postprodukce, kde se budou tvořit kouzla pod rukama zkušeného mága Jirky Novotného.

 

Jako velké poděkování zde uvádíme sponzory, kteří do dnešního dne přispěli na vytvoření videoklipu V náručí s Mariankou Vaněčkovou v hlavní roli: Štec SVT s.r.o. – generální sponzor, Kovar a.s., Sbor dobrovolných hasičů Jarcová, Commodum, spol. s r.o., Lenka a Karel Trlicovi, obec Valašská Bystřice, obec Jarcová, Petr Švéd Tlašek, Ivana Daňková, portál Region Valašsko, Petr Machýček, Jana Velická a Vladimír Velický, Hajdik a.s.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA