Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Razula rozšiřuje nabídku o večerní lyžování

date_range 26.Pro, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Ski areál Razula ve Velkých Karlovicích rozšíří od 26. prosince provozní dobu také o oblíbené večerní lyžování. Dalším vylepšením služeb se stane skibus ze severu Moravy. Zvláštní autobusový spoj začne jezdit 26. prosince a bude v provozu do 3. března.

Při příležitosti zahájení jeho provozu nabídne Ski areál Razula speciální akci – do areálu se mohou lyžaři v prvních dnech svézt zdarma. „Návštěvníkům, kteří k nám přijedou skibusem, na naší pokladně při zakoupení skipasu vrátíme zpět cenu celé jimi předložené jednosměrné jízdenky. Tato akce platí po celou dobu vánočních svátků, tedy od 26. prosince až do 1. ledna a vztahuje se pouze na celodenní skipasy do celého areálu," uvedl Lubomír Sušila ze Ski areálu Razula.

Skibus provozovaný společností Veolia Transport Morava bude vyjíždět denně v 7:20 z Ostravy-Poruby a pojede přes Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Staré Hamry, Bílou a bývalý hraniční přechod Bumbálka. Zde v minulosti svou cestu končil. Od letoška ale trasu protáhne o 8 kilometrů do Velkých Karlovic, kam dorazí v 9:30 hodin. Konečná zastávka bude u hlavní sjezdovky Ski areálu Razula, kde je zároveň rozcestník běžeckých tras. Zpět do Ostravy spoj vyjede v 15 hodin.

Razula (foto archiv provozovatele)

Spoj je ideální nejen pro návštěvníky Ski areálu Razula, ale i pro běžkaře, kteří budou mít v zimě při dobrých sněhových podmínkách ve Velkých Karlovicích k dispozici 40 kilometrů upravovaných a značených tras v údolí a 50 dalších kilometrů na okolních hřebenech. Jízdní řád autobusu je navíc nastaven tak, že lyžaři stihnou využít i naši bonusovou akci Lyžuj a plav, s níž k vybraným typům skipasů získají ve všední den hodinový vstup zdarma do termálních bazénů Wellness Horal. Spoj mohou využívat i ti, kteří se vydají bez lyží třeba "jen" za relaxací do Wellness Horal.

Večerní lyžování, které Ski areál Razula nabídne taktéž od 26. prosince, se koná v úterý, čtvrtek, pátek a sobotu na sjezdovce Razula a ve středu, pátek a sobotu na sjezdovce Horal vždy od 18:30 do 21:00 hodin. Výjimečně se nebude konat pouze 31. prosince a 1. ledna.

Večerní lyžování
Razula ÚT, ČT, PÁ, SO 18:30 – 21:00
Horal ST, PÁ, SO 18:30 – 20:30

Ski areál Razula tvoří čtyři sjezdovky v celkové délce 2 kilometry. Dvě sjezdovky jsou zasněžované a vybavené osvětlením pro večerní lyžování. Zkušené sjezdaře nejvíce láká hlavní sjezdovka Razula dlouhá 1 km s převýšením 210 metrů. Pro rodiny s dětmi je jako stvořená mírná, 350 metrů dlouhá sjezdovka Horal u hotelu Horal, kde v zimě funguje také lyžařská Tygří školka a snowtubing, letošní novinkou bude také sáňkařská louka. Ski areál je součástí Resortu Valachy v údolí Léskové, do nějž patří ještě tři zdejší hotely. V jednom z nich – Horalu – se nachází relaxační centrum Wellness Horal. Právě zde se mohou lyžaři po dni stráveném na lyžích zahřát ve slané vodě o teplotě 36°C. www.razula.cz

Martina Žáčková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA