Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Řidič havaroval do plotu a zahrady u domu

date_range 25.Pro, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Dne 25.12.2010 v 10:54 hod. byli hasiči požádáni o pomoc po havárii osobního auta ve Velkých Karlovicích.

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze Vsetína s jedním zásahovým vozem, kterou posílila jednotka dobrovolných hasičů z Karlovic s rychlým výjezdovým vozem zn. Mitsubishi a dalším zásahovým speciálem. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že na hlavním tahu došlo k havárii osobního auta zn. Š Felica combi.

Řidič osobního vozu nezvládl jízdu na zledovatělém povrchu a s autem havaroval mimo komunikaci. Vůz prorazil oplocení u zahrady rodinného domu a zůstal ve sněhové závěji. Při havárii nebyl nikdo zraněn.

 

foto HZS Zlínského kraje    více fotek

 
Jako první na místo dorazili dobrovolní hasiči, kterým se před příjezdem profesionálů podařilo havarované auto vykopat ze závěje, vyprostit ze zničeného pletiva plotu a následně také vrak vytáhnout svým speciálem na silnici a odstavnou plochu.

Po dojezdu profesionálů bylo auto prohlédnuto z pohledu zabránění případného požáru nebo úniku provozních kapalin. Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byla částečně i úplně uzavřena komunikace na několik minut. Doprava byla hasiči regulována kyvadlově a následně uvolněna do běžného provozu. Na místě pomáhala také hlídka státní policie.

 
Ivo Mitáček
HZS Zlínského kraje
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA