Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na čtyřkolkách porušili lesní zákon. Policisté je zastavili v Brumově-Bylnici

date_range 16.Lis, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Policie zastavila na lesní cestě v Brumově-Bylnici dva řidiče. Foto: PČR

Dva řidiče na čtyřkolkách zastavila na lesní cestě v Brumově-Bylnici v lokalitě Holý vrch v neděli během služby hlídka valašskoklobouckých policistů.

 

Dva dvaadvacetiletí mladíci policistům po zastavení uvedli, že se jeli jen tak projet. „Dechové zkoušky u nich byly negativní. Mladí řidiči svojí jízdou po lesní cestě porušili lesní zákon, který zakazuje vjezd na lesní cesty bez souhlasu vlastníka,“ uvedla mluvčí policistů Lenka Javorková.

 

Přestupky obou řidičů policisté oznámí správnímu orgánu, v tomto případě odboru životního prostředí, který jim může uložit pokutu až do výše 5 tisíc korun.

 

Policejní zátah v bělokarpatských lesích většího rozsahu proběhl už v létě (informovali jsme ZDE). Policisté budou podle jejich tiskové mluvčí v obdobných kontrolách pokračovat.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA