Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Rodičům nepovedeného syna se konečně uleví

date_range 02.Pro, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Ve vazbě skončil šestadvacetiletý muž z obce poblíž Slavičína, kterého policisté v srpnu vykázali z rodinného domu, v němž žil společně se svými rodiči a bratry. Vykázáním ovšem události neskončily (o případu jsme informovali zde). Právě naopak. Případem se začali zabývat kriminalisté, kteří agresora pár týdnů poté obvinili ze spáchání trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí, za což mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody na dva až osm let.

 

Mladý muž však odmítl respektovat institut vykázání, který opakovaně celkem sedmkrát porušil. Do rodinného domu se i přes zákaz vracel, požadoval po svých rodičích peníze, jídlo, vyhrožoval jim a urážel je. Při svých návštěvách rozbil okno i skleněnou výplň vstupních dveří. Často přišel pod vlivem alkoholu.

 

„Po posledním incidentu v polovině listopadu, kdy mladý muž opět vstoupil bez dovolení do domu rodičů a setrval v něm, ho policisté zadrželi a převezli do policejní cely. Muž odmítl k věci vypovídat. Přesto si od kriminalistů vyslechl další obvinění, tentokrát za maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, kterého se prokazatelně dopustil minimálně v pěti případech od konce srpna do poloviny listopadu. Za tento trestný čin mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ uvedla mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Po sdělení obvinění policisté muže propustili, přičemž po pár dnech zákaz vstupu do obydlí opět porušil a dva dny po sobě do domu rodičů vstoupil, aby tam přespal. Policisté ho opět zadrželi a převezli do policejní cely. Tentokrát podali návrh na jeho umístění do vazby, které soudce okresního soud akceptoval.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi