Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

S Pick-upem přeletěl přes svodidla

date_range 31.Bře, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Ve středu 30. března 2016 dopoledne zasahovala jednotka profesionálních hasičů z požární stanice Vsetín u dopravní nehody v obci Huslenky.

Operační středisko hasičů ve Zlíně přijalo zprávu o nehodě v 8:52 hodin. V hlášení byla informace, že vozidlo je zaklíněno mezi svodidly a že nedošlo ke zranění osob. K nehodě byla vyslána automobilová cisterna.

   S Pick-upem přeletěl přes svodidla                    foto: HZS

V době příjezdu hasičů už byla na místě nehody Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, která ošetřovala zraněného řidiče. Později ho převezla k dalšímu vyšetření do nemocnice ve Vsetíně. Policie České republiky řídila v místě nehody dopravu.

„Na voze Škoda Felicia Pick-up jsme provedli protipožární opatření a uniklé saponáty i aviváže zasypali sorbentem. Po převrácení vozu bylo provedeno jímání unikajících tekutin pomocí záchytné vany. Velitel zásahu si vyžádal příjezd technického chemického automobilu s dalšími zásobami sorbentu," řekl k nehodě tiskový mluvčí hasičů Roman Žemlička.

   Z dodávky vyteklo několik litrů saponátů a aviváže                   foto: HZS

Kladně lze zhodnotit pomoc kolemjdoucí osoby, která řidiče vyprostila z vozu a vyčkala příjezdu zdravotníků. Po celou dobu vyšetřování nehody a odklízení následků nehody byla komunikace průjezdná.Odtah vozidla si zajistil vlastník havarovaného vozu.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA