Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Senioři oslaví svůj mezinárodní svátek

date_range 29.Zář, 2018 featured_play_list Aktuality

 

První říjnový den je napříč národy zapsán jako Mezinárodní den seniorů. Ve Valašských Kloboukách se již oslava svátku stala tradicí, a tak jsou spoluobčané seniorského věku zváni na příjemné podzimní setkání, které se uskuteční na den přesně, tedy v pondělí 1. října. V kulturním domě Klobučan bude návštěvníky od 15 hodin čekat vystoupení žáků umělecké školy nebo přednáška o prezidentu Masarykovi.

 Ilustrační foto

„Oslava Mezinárodního dne seniorů se v našem městě koná již pošesté v řadě. Také letos zveme seniory z Valašských Klobouk, Smoliny, Lipiny i Mirošova, aby se přišli pobavit do společnosti svých přátel nad dobrou kávou a občerstvením. Mladí hudebníci z kloboucké umělecké školy je potěší svými skladbami a historik Petr Odehnal jim přiblíží dějiny našeho města a vazby prvního prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka," přiblížila program starostka Eliška Olšáková.

V průběhu odpoledne bude v prodeji nově vydaná kniha „Valašské Klobouky – Osnova paměti" a autor Petr Odehnal ji bude zájemcům také podepisovat.

PLAKÁT AKCE ZDE

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA