Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Seniorku okradli za bílého dne při čekání na autobus

date_range 26.Úno, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Že se krade  i za bílého dne poznala na vlastní kůži pětaosmdesátiletá žena ve Vsetíně na autobusové zastávce Rybníky – Družstevní. Důchodkyně zde společně s ostatními lidmi čekala, až přijede autobus.

 

Ke krádeži došlo minulý pátek v děvet hodin a dvacet minut. Neznámý pachatel k ní přistoupil a odcizil dámskou koženou kabelku černé barvy. „Žena přišla nejen o mobilní telefon, ale i o peněženku s finanční hotovostí a osobními doklady,“ popsal mluvčí policistů Petr Jaroš. Pachatel či pachatelé měli utíkat směrem k místní části Trávníky.

Ilustrační foto: PČR

„Vzhledem k tomu, že se skutek stal v dopoledních hodinách a na uvedené zastávce se nacházelo více lidí, žádáme případné svědky o jakékoliv informace. Ty přijmeme na kterékoliv policejní služebně nebo na čísle 158,“ vyzval policejní mluvčí.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA