Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Seniorku srazilo auto, ta zraněním podlehla

date_range 23.Pro, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 

V noci zemřela žena, kterou ve středu 22. prosince kolem půl šesté večer srazilo osobní auto ve Valašských Kloboukách. Nehoda, která v prvních chvílích vypadala poměrně banálně, se stala na ulici Cyrilometodějská, v blízkosti pošty a prodejny potravin.

„Čtyřiadvacetiletý řidič z Valašských Klobouk jel ve své škodovce od Poteče do centra města. Po přechodu pro chodce přecházela dvaasedmdesátiletá žena. Osobní auto Škoda Favorit ji zachytilo a srazilo," uvedla mluvčí zlínských policistů Jana Bartíková.

Nejdříve to vypadalo, že žena má pouze zlomeniny a že bude v pořádku. Bohužel její stav se zhoršil a žena zemřela. V tomto roce jde podle mluvčí už o dvanáctou oběť dopravní nehody ve zlínském okrese. Polovina z nich přitom byli chodci.

 
Policisté teď tragédii vyšetřují, zjišťují, kdo je viníkem. Jestli řidič, nebo jestli ji svým dílem zavinila sama chodkyně. „Velmi by nám pomohlo, kdyby se přihlásili svědci, kteří se v tu chvíli na ulici pohybovali. Přihlásit se mohou na kterémkoliv obvodním oddělení nebo na lince 158," dodala Jana Bartíková.
 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA