Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

16. ročník Megapárty RX na osvedčeném místě v Račném

date_range 01.Čvc, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Kapela Reflexy

Jedna z nejnavštěvovanějších akcí našeho regionu nazvaná Megapárty RX  se rychle blíží a i letošní, již šestnáctý ročník, proběhne v oblíbeném aréalu Lidečku – Račném. Ten je umístěný přímo v srdci valašské přírody a léty prověřený.

 

Strůjce této párty, lídr kapely Reflexy Libor Plšek, k tomu uvádí: „Loňský patnáctý ročník byl v návštěvnosti rekordní a bylo velké množství pozitivních ohlasů i na místo konání, tudíž není důvod cokoliv měnit, pro některé to bylo poprvé, pro jiné oživení vzpomínek na léta minulá, celková atmosféra byla úžasná, tudíž mi bylo líto po jednom roce akci opět přesunout jinam.“

 

Z minulého ročníku. Foto: Adam Gargulák

 

Datum zůstává šestnáct let stejné 5. července, program je letos následující – start obstará oblíbená kapela KŘÍDLA (zahrají nejznámější hity z domácí i zahraniční produkce) adrenalinovou část programu si vezmou za své kluci z FREESTYLE BMX CHALLENGE SHOW a předvedou ty nejbláznivější kousky a skoky na kolech. Závěrečnou tečkou bude klasika programu REFLEXY. Dnes již legendární soubor vám zahraje průřez celé své historie, ozdobené hity Divoká, Sluneční, Neříkej, Proud mezi námi, nebo Všichni půjdem do ráje.

 

„V Račném jsme po letech opět objevili kouzlo minulosti, které se přetavilo do současnosti a byla z toho fantastická akce a věřím, že letos tomu nebude jinak. Nezbývá než se přijít přesvědčit na vlastní oči i uši,“ dodává zpěvák kapely Reflexy Libor Plšek.

 

Ještě důležité informace o které si spoustu lidí píše, otevření areálu je ve 20h, rezervace stolů možná, pište na mail Inko@reflexy.cz.

 

 

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA