Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na silnici mezi Vsetínem a Ústím čeká řidiče omezení

date_range 05.Bře, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Silnici od Ústí na Vsetín čeká oprava. Foto: archiv redakce

Od poloviny března až do půli června letošního roku čeká řidiče na příjezdu do města Vsetín od Horní Lidče či výjezdu z něj tímto směrem dopravní omezení. Zlínská správa Ředitelství silnic a dálnic České republiky (ŘSD ČR) totiž na toto období plánuje opravu komunikace I. třídy I/57, a to od mostu přes řeku Bečvu v Ústí až po sjezd na sídliště Ohrada.

 

Opravy celkem 2,1kilometrového úseku silnice první třídy budou zahrnovat práce na obou jízdních pásech, zpevněné krajnici a také nájezdových a sjezdových ramp směrem do a ze sídliště Ohrada. „Po celé délce dojde k odfrézování stávajícího povrchu a položení nové vozovky. Součástí akce bude také výměna svodidel, směrových sloupků, odstranění náletových dřevin, čistění krajnic a příkopů a zpevnění krajnic,“ specifikoval plánované práce ředitel Správy Zlín ŘSD ČR Karel Chudárek

 

Celá akce má odstartovat v pondělí 15. března přípravnými pracemi. Samotná oprava bude probíhat od počátku dubna a ukončena má být nejpozději 15. června.

Silnici od Ústí na Vsetín čeká oprava. Foto: archiv redakce

Práce na frekventované komunikaci se neobejdou bez dopravních omezení, takže se řidiči musí obrnit trpělivostí. Provoz zde bude totiž veden kyvadlově a řízen semafory, případně usměrňován regulovčíky. V průběhu velikonočních svátků, tedy v době, kdy se předpokládá menší intenzita dopravy, budou po dva dny obě rampy na Ohradě (sjezd do Vsetína a výjezd z něj) uzavřeny, aby mohlo dojít k vyasfaltování komunikace I/57 v jejich blízkosti. S opravou samotných ramp se počítá až během letních prázdnin poté, co bude zprůjezdněn železniční most na Bobrkách.

 

„O přesných termínech zahájení oprav a souvisejících dopravních omezeních budeme řidiče a obyvatele dotčených lokalit průběžně a včas informovat,“ doplnila Lucie Trubelíková z týmu komunikace ŘSD ČR.

 

Předpokládaná cena opravy je 17 milionů korun bez DPH.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA