Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sjel z cesty, porazil plot, zlomil strom a zbořil kurník

date_range 22.Bře, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda v obci Hovězí, foto: HZS

K vážně vypadající nehodě, která se stala v obci Hovězí na Vsetínsku, byli vysláni v sobotu krátce před půl třetí odpolední profesionální hasiči ze stanice Vsetín a místní jednotka.

 

„Řidič osobního vozidla, jedoucí spolu s dalšími třemi spolucestujícími, sjel na kruhovém objezdu mimo cestu přes zábradlí do zahrady rodinného domu, kde porazil plot, zlomil strom a zbořil kurník. Při nehodě byla zraněna jedna osoba, další cestující vyvázli bez zranění. Dále v autě jel pes, který taktéž utrpěl zranění. Všichni se dostali z vozidla bez cizí pomoci,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Nehoda v obci Hovězí, foto: HZS

 

Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření a odpojili autobaterii. U vozidla došlo k úniku provozních kapalin, které hasiči zachytili. „Velitel zásahu si na místo povolal ze stanice Otrokovice vyprošťovací automobil, pomocí něhož vytáhli vozidlo zpět na komunikaci. Následně auto naložili na odtahový vůz. Nakonec provedli úklid vozovky a vrátili se zpět na stanice,“ dodala mluvčí hasičů.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi