Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ski areál Razula v neděli zahajuje sezónu

date_range 27.Pro, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Ski areál Razula Velké Karlovice v neděli 28. prosince zahájí lyžařskou sezónu. Středisko bude zatím v částečném provozu: rozjede se pojízdný koberec v dětském zimním parku Razulák na sjezdovce Horal a zároveň od neděle začne své služby nabízet lyžařská škola. V první den bude otevřeno od 10 do 16 hodin.

„Máme radost, že konečně dorazila ta pravá zima s dostatečně mrazivými teplotami. V pátek jsme díky tomu po takřka dvoutýdenní přestávce mohli opět spustit sněžná děla a navíc napadlo i trochu přírodního sněhu. Zatím ho sice ještě není dost pro provoz celé sjezdovky, ale jsme rádi, že můžeme zpřístupnit alespoň její část pro rodiny s dětmi, které teď v hojném počtu tráví sváteční a silvestrovské pobyty v hotelech našeho Resortu Valachy i v blízkých penzionech a rekreačních chalupách," uvedl Luboš Sušila ze Ski areálu Razula.

Dosud měla zima ve Velkých Karlovicích pomalejší rozjezd než v minulých sezónách. „Kvůli výkyvům teplot bylo možné zasněžovat jen příležitostně. Teď konečně jedou děla nepřetržitě a věříme, že do Silvestra se nám podaří připravit další sjezdovky v areálu," dodal Luboš Sušila.

Zasněžování sjezdovky Horal      webkamera sjezdovka

Do nadcházející lyžařské sezóny vstupuje Ski areál Razula bez zdražení skipasů. Letošní novinkou je jeho zapojení do nově vzniklého Skiregionu Valašsko, který propojil celkem osm středisek v regionu a nabídne návštěvníkům společný skipas. V rámci tohoto projektu byl areál nově vybaven moderním odbavovacím systémem SKIDATA.

V areálu se před letošní zimou dočkala vylepšení rodinná sjezdovka Horal. Vznikl zde zimní dětský park Razulák s pojízdným kobercem, který usnadní první krůčky nejmenším lyžařům. Nově ve Ski areálu Razula začíná působit SUN Ski, největší síť lyžařských škol v České republice.

Dětský zimní park Razulák u sjezdovky Horal

Od ledna až do konce sezóny v areálu opět platí oblíbená bonusová akce „Lyžuj a plav", s níž mají lyžaři ve všední dny k vybraným skipasům hodinový vstup zdarma do termálních bazénů Wellness Horal. Ze sjezdovky tak mohou zamířit rovnou do bazénu.

Během zimy se také uskuteční několik lyžařských závodů pro děti i dospělé, zpestřením bude noční závod na běžkách nebo Valentýnské lyžování „za hubičku".

Ski areál Razula tvoří 3 sjezdovky s 6 vleky o celkové délce 1,7 km. Zkušené sjezdaře nejvíc láká hlavní sjezdovka Razula (1 km s převýšením 210 m). Rodiny s dětmi vyhledávají sjezdovku Horal u hotelu Horal (350 m a 40 m převýšení), kde v zimě funguje také snowtubing. Do ski areálu patří ještě sjezdovka Galik (400 m a 80 m převýšení) u stejnojmenného hotelu.

Návštěvníci, kteří se v rámci pobytu Zimní dovolené v Beskydech ubytují v hotelech Lanterna a Horal v Resortu Valachy, mají skipas do Ski areálu Razula v ceně.

Kalendář akcí 2015
11. 1. – O pohár strašidýlka Razuláka
25. 1. – O pohár strašidýlka Razuláka
30. – 31. 1. Lyžování za vysvědčení
8. 2. – O pohár strašidýlka Razuláka
14. 2. – Valentýnská lyžovačka "za hubičku"
21. 2. – Beskydský skialpinistický pohár
21. 2. – Karlovská 50
22. 2. -O pohár strašidýlka Razuláka
28. 2. – VALACHY TOUR – NOČNÍ STOPA VALACHY
1. 3. – O pohár strašidýlka Razuláka
8. 3. – VALACHY DĚTEM – Maškarní lyžovačka na Horalu
28. 3. – Razula Open Cup

Více na webu razula.cz    -pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA