Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Škodu Favorit řídila žena se 2,6 promile

date_range 22.Pro, 2014 featured_play_list Aktuality

 

V pátek 19.12. v noci naměřili policisté řidičce ve Valašské Polance více jak dva a půl promile alkoholu v dechu. Dva dny na to si vyzvedla sdělení podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Hornolidečtí policisté se zaměřili na vozidlo Škoda Favorit jedoucí Valašskou Polankou v pátek hodinu po půlnoci. Zastavili jej a kontrolovali osádku vozidla. „Za volantem seděla třiatřicetiletá žena z Hornovsacka. Policisté zjišťovali i skutečnost, zda řidička není ovlivněna alkoholem. Přístroj při dechové zkoušce ukázal hodnotu 2,6 promile. Na místě policisté zakázali řidičce další jízdu," informoval mluvčí vsetínských policistů Vladislav Malcharczik.

Policisté v Horní Lidči ženě předali sdělení o podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, kdy jí hrozí až jeden rok vězení.

Nejedná se o ojedinělý případ, kdy v takovém stavu žena usedla za volant. Z necelých dvou stovek případů, kdy policisté v letošním roce sdělili obvinění nebo podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, bylo mezi pachateli sedmnáct žen. „Čtrnáct z nich řídilo motorové vozidlo pod vlivem alkoholu a tři pod vlivem drog. Z žen ovlivněných alkoholem tři způsobily dopravní nehodu. V těchto třech případech hrozí pachatelkám až tři roky vězení," dodal Vladislav Malcharczik.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA