Slavičané potvrdili body z Karviné

date_range 10.Dub, 2013 featured_play_list Aktuality

Na umělé trávě v Luhačovicích se hrálo v nedělním odpoledni mistrovské utkání divizní skupiny E, kdy FC TVD hostilo Kravaře. Slavičínu vyšel skvěle vstup do utkání a už ve 4. minutě to bylo 2:0. Hostující tým zlobily především útočné hroty Matúš s Kurtinem a střelecky disponovaný Petr Švach. Ve druhém poločasu si Valaši ohlídali cennou výhru a třemi body potvrdili výhru z Karviné.

Slavičané potvrdili body z Karviné (foto Zdeněk Rumplík)   …více fotek

Další kolo odehraje Slavičín v neděli 14. dubna opět v Luhačovicích proti Novému Jičínu a začátek utkání je opět v 15,30 hodin

Slavičín – Kravaře 4:2 (3:1)
Branky: 2. a 4. P. Švach, 32. Kříž, 82. Matůš – 21. a 86. Baranek