Bravó! Nevšová si zahraje finále Poháru hejtmana

date_range 03.Kvě, 2019 featured_play_list Sport

Semifinále poháru mezi domácím Slušovicemi a hostující Nevšovou se hrálo před početnou diváckou kulisou na velmi dobře připravené hrací ploše. První půle byla spíše opatrná a také vyrovnaná, obě mužstva pečlivě bránila a nechtěla udělat chybu. Zápas byl o jedné brance a čekalo se kdo ji dá. Šanci skórovat měl Radek Kvěťák, ale jeho trefu do šibenice bravurně zneškodnil gólman domácích. V druhé půli proběhlo z naší strany střídání a více jsme se tlačili dopředu.

V 75. minutě zápasu po přihrávce Michala Foltýna se trefil Václav Tomšů a poslal nás do vedení. Domácí nás poté zatlačili a my museli pečlivě bránit, zejména jejich standartní situace. Zahrávali několik rohových kopů i trestný, který v 90. minutě nedokázali proměnit. A tak jsme se radovali z vítězství a postupu do finále poháru, který odehrajeme 29. května proti Skašticím na Letné ve Zlíně. Skaštice vyřadily v poháru Kvasice stejným poměrem 1:0. Na zlínskou Letnou vypraví TJ Sokol Nevšová ve spolupráci s obcí autobus pro diváky Nevšové.

FC Slušovice vs. TJ Sokol Nevšová 0:1 (0:0)
Branka: Tomšů