Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cyklozávod Vařákovy paseky 2019 se blíží

date_range 15.Kvě, 2019 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Atmosféra na startu závodu, foto: archiv pořadatelů

Tradiční cyklistický závod, součást Valašskokarpatské cyklotour, se pojede v Horní Lidči v sobotu 25. května 2019. Poměřit v něm své síly mohou ženy, muži i děti, a to hned v několika kategoriích.

 

Sedmnáctý ročník závodu odstartuje v deset hodin dopoledne ze Sportovního areálu v Horní Lidči. Trasa zůstává stejná, jako v předchozích letech. Kategorii mužů čeká závod dlouhý devětatřicet kilometrů, pro ženy a kategorii M3 (muži nad padesát let) je připravena trasa v délce jednadvaceti kilometrů.

 

Pro děti, jsou opět vyznačeny trasy v okolí Základní školy a sportovního areálu v Horní Lidči. Na start se mohou postavit sportovci mladší čtyř roků na odrážedlech a kolech, chlapci a děvčata budou rozděleni do deseti skupin podle věku. Dětské závody startují patnáct minut po desáté.

 

Na závod je možné přihlásit se dopředu. Zájemci se mohou přihlásit na emailové adrese betlem@horninlidec.cz. Při přihlášení závodník uvede tyto údaje:

Jméno a příjmení, datum narození, CK za který závodí, kategorii (viz propozice) a adresu.

 

Více informací najdete na stránkách www.vkct.webnode.cz. Vlastní registrace závodníků proběhne v den závodu, 25. května 2019, od 8,30 hodin ve sportovním areálu.

 

Poplatek za startovné při včasné registraci činí 150 Kč, v den závodu účastník zaplatí 250 Kč. Děti na závod přihlašuje zákonný zástupce v den závodu přímo na místě, sportovci do patnácti let mají startovné zdarma. Každý závodník je povinen mít řádně upevněnou přilbu a při jízdě na pozemních komunikacích dodržovat pravidla silničního provozu.

 

-lm-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi