Slavičín udolal béčko zlínských Lvů

date_range 05.Úno, 2019 featured_play_list Sport

Napůl úspěšný byl celek Slavičína ve 13. a 14. kole Regionální florbalové ligy. Valaši udolali zálohu Zlína Lions 8:7 a podlehli béčku Telnice 3:6.

,,Se Zlínem jsme po vlažném nástupu do utkání s přibývajícími minutami soupeře přehrávali a ve 34. minutě jsme vedli 8:3. Důležitá byla druhé branka Studeníka v oslabení a dvě premiérové trefy Adama Kanyicsky v dresu Slavičína. Ve zbytku střetnutí jsme si ale dobře rozehraný duel třemi zbytečnými vyloučeními zkomplikovali a celek z krajského města snížil náš náskok až na jednogólový rozdíl. Souboj s Telnicí ovlivnili nepřesní rozhodčí. My jsme však dělali chyby v obraně a doplatili jsme i na naši bolest na neproměňování šancí,“ hodnotil obě střetnutí slavičínský forvard Jaroslav Pinďák.