V Brumově se po víkendu slaví! Valašky vybojovaly titul v MSDŽ

date_range 04.Čvn, 2019 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Foto: Pavel Floreš

Valašky vybojovaly titul v Moravskoslezské fotbalové divizi žen. V 9. jarním kole se dařilo také Holešovským holkám, které neměly s výhrou nad Vlkošem problémy. Tím se Hanačky v tabulce posunuly na druhé místo. Zlín díky dělbě bodů v Mutěnicích skončil v soutěži na bronzové příčce.

UHERSKÝ BROD – BRUMOV 2:4 (2:1)

,,Polovinu zápasu jsme drželi s favorizovaným Brumovem krok. Dařil se nám přechod do útoku a vytvářeli jsme si šance. Už od 3. minuty jsme vedli 1:0 a ještě v 50. minutě jsme drželi jednogólový náskok 2:1. Potom jsme ale začali dělat chyby v obraně a Valašky toho využily k obratu ke skóre,“ konstatoval uherskobrodský lodivod Jan Gazdík.

,,První poločas jsme předváděli nervózní fotbal. Bojovní domácí nás zaskočili dobrým nástupem i nebezpečnými brejkovými akcemi. Až po změně stran nastal zlom v utkání. V 50. minutě nejprve Krahulová vyrovnala na 2:2 a o čtyři minuty později nás kapitánka Škrabolová gólem z penalty poslala do vedení na 3:2. Teprve potom jsme se uklidnili. Zpřesnili jsme rozehrávku i kombinaci. V závěru duel Uherský Brod už odpadával kondičně a tak v osmasedmdesáté minutě znovu Sabina Krahulová potvrdila čtvrtou brankou naše vítězství,“ popsal vývoj zajímavého a nečekaně vyrovnaného střetnutí trenér Brumovjanek Jaroslav Maňas.

Pohár putuje do Brumova, foto: Pavel Floreš, fotogalerie ZDE

Branky: Dufková, vlastní – Krahulová 2, Hamalčíková, Škrabolová.

Uherský Brod: Hladíková – Oharková, Kovaříková, Chovancová, Chvilíčková, Eliášová, Dvořáková, Kučerová, Jurčová, Natálie Vrábelová, Dufková. Střídaly: Šmilauerová, Uhrová, Polanská.

Brumov: Lada Mačková – Tománková, Juřenčáková, Bednářová, Lišková, Machů, Škrabolová, Kořénková, Pavla Jeřábková, Raková, Hamalčíková. Střídaly: Koutná, Krahulová, Krahulcová.