Zvonková si v Horním Srnie připsala skalp slovenské reprezentantky

date_range 15.Srp, 2018 featured_play_list Sport

Silvie Zvonková má formu. Nositelka barev valašskokloboucké formace Zvonek Sport si na Slovensku zaknihovala další sportovní úspěch, kde vyhrála bikemaraton Cyklostore Horné Srnie. V závodu dlouhém 45 kilometrů s převýšením 1350 metrů zajela čas 2:20:37. Stříbrná byla domácí Andrea Juhásová, jež byla v cíli o dvě minuty a třiapadesát sekund pomalejší, třetí místo obsadila další Slovenka Zdenka Denková (2:40:49). Další reprezentantka Zvonek Sportu Valašské Klobouky s Petra Holznerová skončila čtvrtá (2:48:53).

„Jednalo se o 3. kolo Považsko-strážovského poháru," informovala o závodu, v němž se vyjíždělo i na Javorník Zvonková.

Silvie Zvonková vyhrála bikemaraton Cyklostore Horné Srnie          foto: Ján Melicher         fotogalerie

Ta byla na pestré trati s krásnými výhledy od začátku aktivní. „Výhledy ale nebyl čas se kochat, protože do čela jsem se probojovala hned v průběhu prvního stoupání někde okolo sedmého kilometru. Vítěznou pozici jsem si později upevňovala až do cíle. Hodně mě ještě potěšil skalp slovenské reprezentantky Andrey Juhásové a při vyhlašování výsledků kromě cen také kytka," užívala si sportovní triumf v trenčínském okrese bikerka z Valašska Silvie Zvonková.