Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Štěpánské futsalové klání je připraveno

date_range 25.Pro, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Slavičínská sportovní hala ožije opět po roce futsalovým turnajem, jehož založení spadá do počátku osmdesátých let. Původně se hrávalo ještě ve školní tělocvičně, po pár letech se klání přestěhovalo do nově vybudované haly. Zpočátku startovaly v turnaji jen čtyři celky, později se připojili hráči z místních částí Slavičína jako Závada nebo Zahradní.
V devadesátých letech turnaji suverénně kralovalo mužstvo Ligáčů, složené z aktivních fotbalistů a futsalistů. 
 
 
Na přelomu letopočtu se v turnaji objevili i Kovaříci, mužstvo TOP TRIO nebo Hadráři. Příchodem fotbalistů z vyšších tříd se turnaj zkvalitnil, ale trošku ztratil na svém lesku tím, že boje byly několikrát zbytečně vyhecované a docházelo i ke zraněním.

Nedělní turnaj bude opět přehlídkou aktivních fotbalistů, nastoupí zde například brumovský Ondra Školník, Petr Švach ze zlínské Tescomy, Jožka Hnaníček z FC TVD nebo Aleš Urbánek z FC Slovácko. V kadém týmu totiž může nastoupt jeden hráč od fotbalové divize výše. Začátek turnaje je stanoven na osmou hodinu ráno a vy jste do sportovní hale ve Slavičíně co nejsrdečněji zváni !

 

foto Alois Strnad

 
Los Štěpánského turnaje 2010 :

A skupina :
TVD
TJ Paneláky
Kovaříci
Hadráři

B skupina :
Hugoni
ELVA
Zahradní
Závada

Program úvodních zápasů :

8,00 – TJ Paneláky vs TVD
8,30 – Hadráři vs Kovaříci
9,00 – Závada vs ELVA
9,30 – Hugoni vs Zahradní

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA