Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Karlovicích se chystá Myslivecké odpoledne

date_range 26.Zář, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Prodloužený sváteční víkend v závěru tohoto týdne doprovodí ve Velkých Karlovicích několik zajímavých akcí.

V pátek 28. září od 13 hodin bude pro návštěvníky připraveno Myslivecké odpoledne u Karlovského muzea se zábavnými stanovišti pro děti, ukázkami sokolnictví, vábení jelenů či práce s loveckými psy, jízdami na koni, vystoupením cimbálové muziky Kyčerka a dalším programem.
Současně se ve 13 hodin uskuteční v muzeu vernisáž výstavy Doma, která představuje rázovitý lid Valašska očima valašských fotografů Josefa Vrážela a Vladimíra Skýpaly.

 Soutěž sýrů

Ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích se v sobotu 29. září uskuteční již osmý ročník soutěže o nejlepší valašský sýr, v níž porovnají svůj um regionální producenti. Návštěvníci budou moci soutěžní vzorky nejen ochutnat, ale také si vyzkoušet, jak se kombinují sýry s víny. Začátek je v 11 hodin.
Od 19.30 hodin pak v hotelu naváže degustační večer s vinařstvím Šamšula.

Zvonice Soláň na hoře Soláň nad Velkými Karlovicemi připravila na sobotu 29. září Jablíčkové odpoledne s ochutnávkami nejrůznějších dobrot z jablek – od štrůdlu až po kalvádos. Začátek je ve 13 hodin. Po celé odpoledne bude vyhrávat cimbálová muzika Jánoš.

-pr- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA