Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Lidečku se stala tragická dopravní nehoda. Přistávaly dva vrtulníky

date_range 09.Srp, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Jedno z vozidel po čelní střetu, foto: HZS

Nehoda se stala v pátek krátce před sedmou hodinou večerní asi 200 metrů za odbočkou na Pulčín. K nehodě byly ihned vyslány všechny složky integrovaného záchranného systému včetně hasičů ze stanice Valašské Klobouky a ze Vsetína a dobrovolní hasiči z Horního Lidče. Na místě také přistály dva vrtulníky.

 

Řidič jedoucí ve směru na obec Lužná prozatím z neznámých příčin vjel do protisměru a čelně narazil do jiného automobilu. Po střetu dvou osobních vozidel skončilo jedno v potoce a začalo hořet. „Hasiči ihned začali likvidovat požár vozidla, přičemž zjistili, že se uvnitř auta nachází řidič. Ten však utrpěl zranění neslučitelná se životem a lékař již jen u něj konstatoval smrt,“ uvedla mluvčí hasičů Lucie Javoříková. V hořícím automobilu jel pouze řidič.

 

Druhý automobil zůstal na cestě, uvnitř byla ale zaklíněná osoba, kterou hasiči vyprostili. Ve vozidle cestoval starší muž a dvě malé děti. Všichni tři byli vážně zranění a skončili v péči záchranářů. Ti si nakonec, vzhledem ke zdravotnímu stavu dětí i muže, na místo přivolali dva vrtulníky.

 

Tragická dopravní nehoda v Lidečku. Foto: HZS

 

Během vyšetřování nehody byla komunikace I/57 obousměrně neprůjezdná (cca do 23:55).

 

Po ukončení vyšetřování hasiči s pomocí vyprošťovacího automobilu ze stanice Otrokovice vytáhnou ohořelé vozidlo zpět na komunikaci a pomohou s naložením na odtahovou službu.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi