Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V pátek startuje STARÝ DOBRÝ WESTERN

date_range 30.Čvc, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Již za pár hodin – v pátek 1. srpna – přivítá Bystřička-přehrada příznivce country muziky. Desítky návštěvníků, ale také pořadatelů a muzikantů si sem přijedou prožít a vychutnat dvoudenní hudební country festival s názvem STARÝ DOBRÝ WESTERN.

V průběhu dvou festivalových dnů se na dvou scénách představí pětadvacet kapel. Vystoupí např. pořádající Gympleři, BlueGround & Klára, Karel Zich Revival Band, Pozdní sběr, Přístav, Kanonýři, R.A.C.R. (Real American Country Revival), Candy Floss (SK), Vodopád (SK), Jack´s Band, Šli náhodou kolem, Portrait, Potokap, Svaťa Kotas a přátelé, Monogram, Taverna i hosté z USA – Willie Jones Band. Mezi ty známé interprety letos patří Petra Černocká, Tomáš Linka s kapelou Přímá linka, František Nedvěd & Tiebreak či Rangers-Plavci.

„Stejně jako každý rok jsme se i letos snažili pozvat někoho, kdo u nás na westernu ještě nebyl. Letos to bude trampská legenda – kapela Hop Trop a Karel Kahovec s kapelou George & Beatovens," prozradil dramaturg festivalu Martin Kožich.

Festivalovou atmosféru dokreslí stylový doprovodný program: ukázky country tanců a westernových dovedností.

 Minulý ročník STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU (foto archiv pořadatelů)

Hudební country festival ale myslí i na rodiny s dětmi nebo na ty, kdo na Bystřičku přijedou trávit svoji dovolenou. Tomáš Pifka, jeden z hlavních organizátorů vysvětlil: „Aby si western mohli užít i rodiče, kteří na festival přijedou s dětmi, připravili jsme i letos – ve spolupráci s Rodinným a mateřským centrem Vsetín – dětský koutek. Další pozorností pro všechny je tzv. kulturní bonus. Jedná se o projekt ve spolupráci s Muzeem regionu Valašsko. Celý další týden mohou naši návštěvníci, po prokázání se platnou využitou vstupenkou z Westernu, přijít do vybraných objektů Muzea regionu Valašsko a mají vstup ZDARMA."

Pořadatelé STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU se ale neustále snaží zlepšovat služby pro své návštěvníky. Novinkou letošního ročníku je noční autobusová doprava z Bystřičky do měst Vsetín, Valašské Meziříčí a Rožnov. „Své místo v autobuse si mohou návštěvníci rezervovat na našich webových stránkách a vyzvednout pak přímo na festivalu. Nemusí tak už řešit, kdo bude řídit či kdo je v noci vyzvedne," doplnil Martin Mrlina, pořadatel zodpovědný za technický chod festivalu.

STARÝ DOBRÝ WESTERN startuje již tento pátek na Bystřičce-přehradě. Podrobnosti o akci najdete na www.starydobrywestern.cz.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA