Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Střelné policisté zastavili dodávku. Uvnitř se tísnilo 31 běženců

date_range 27.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Zadržená dodávka ve Střelné. Foto: redakce

AKTUALIZOVÁNO/ Posílené policejní hlídky zastavily v pátek 27. května před polednem podezřelou bílou dodávku. Na bývalém hraničním přechodu ve Střelné zadrželi 31 cizinců. Jedná se o další podobný případ jako se nedávno stal ve Valašských Kloboukách (více zde) a u Štítné nad Vláří (více zde), kdy se jednalo o běžence z Blízkého východu.

 

„Policejní hlídka zastavila na hraničním přechodu se Slovenskou republikou ve Střelné bílou dodávku s českou registrační značkou, kterou řídil pětatřicetiletý muž. Uvnitř sedělo 25 mužů, 5 dětí a 1 žena. Jednalo se o běžence z Blízkého východu,“ popsal mluvčí policistů Petr Jaroš.

 

Policisté z pohotovostního a eskortního oddělení všechny migranty převezli na Územní odbor ve Zlíně k dalším úkonům cizinecké policie. „Pětatřicetiletého cizince, který dodávku řídil, zajistili vsetínští kriminalisté pro podezření ze spáchání trestného činu organizování a umožnění nedovoleného překročení státní hranice, za což mu v případě odsouzení hrozí až pětiletý trest odnětí svobody,“ dodal Petr Jaroš.

Migranti zadržení ve Střelné. Foto: PČR

Většinu migrantů si ještě během pátečního odpoledne a večera převzali v rámci výpomoci policisté z dalších krajů. Policisty byla následně stejně jako v předchozích případech ověřena oprávněnost jejich pobytu na našem území.

 

Policejní akce na bývalém hraničním přechodu ve Střelné. Foto: redakce a PČR

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA