Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vlk z Wall Street roztočí pořádnou jízdu

date_range 27.Kvě, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Jak opojné je vydělat na burze za několik minut klidně 12 milionů dolarů, jak rychle, divoce a bláhově se potom dají prohýřit a jak tvrdě se po takovém mejdanu dopadne na zem. I tak by se dal v krátkosti shrnout nový snímek Martina Scorsese Vlk z Wall Street, který v pátek 30. května uvede kino Svět ve Valašských Kloboukách. V hlavní roli Leonardo di Caprio, ve vedlejších pak vzduchem vířící bankovky, svůdné společnice i drogy. Velká jízda startuje v 19:30 hodin.

„Vlk z Wall Street je strhujícím životopisným dramatem o veleúspěšném finančníkovi Jordanu Belfortovi, který přes den vydělával tisíce dolarů za minutu a v noci žil tak rychle a divoce, jak jen to šlo – na drogách a sexu. Závratná kariéra plná chamtivosti, výstřednosti, moci a zhýralosti ale často mívá drsné vystřízlivění," naznačila o ději Marie Kolajová z městského infocentra.

Rezervaci vstupenek na filmovou novinku, o jejíž kvalitě vypovídá i několikero nominací na Oscara, si mohou diváci zajistit na telefonu 577 311 150.

Lenka Zvonková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA