Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vrbětický areál navštívil policejní prezident

date_range 25.Pro, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Ve čtvrtek dopoledne navštívil muniční areál ve Vrběticích už po čtvrté policejní prezident brig. gen. Tomáš Tuhý. „Tentokrát nebylo důvodem jeho návštěvy jednání s velitelem zásahu či vrcholnými představiteli státu, ale zájem o práci policistů v areálu skladů postižených dvěma explozemi v době vánočních svátků," uvedla tisková mluvčí policie Monika Kozumplíková.

 Vrbětický areál navštívil policejní prezident (foto PČR)   další fotky (2)

Nejvyšší činitel Policie České republiky navštívil celé řídící centrum, v němž spolu kooperují policisté i vojáci. Zástupce velitele zásahu jej seznámil s aktuálním působením pyrotechniků přímo v areálu, kde zrovna v blízkosti asi 300 m od epicentra druhého výbuchu asanovali prostory. „Popsal mu činnost ostatních asi čtyřiceti policistů, kteří se v areálu či jeho okolí pohybují a dohlíží na pořádek, případně jsou připraveni zasáhnout při podezření na jakékoli nezákonné jednání v okolí či na porušení střeženého prostoru," řekla tisková mluvčí.

„Pan prezident popřál všem policistům, se kterými měl možnost se o prvním svátku vánočním setkat, krásné prožití vánočních svátků a vše dobré v roce 2015," dodala Kozumplíková.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA