Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vyjednavač zachránil sebevraha

date_range 25.Čvc, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Úspěšně skončila včerejší náročná komunikace policejního vyjednavače s mužem, který chtěl skočit pod vlak a ukončit tak svůj život. Muže, který byl pod vlivem alkoholu, si převzali do své péče lékaři.

Krátce po osmé hodině večer přijali policisté na operačním středisku na lince 158 informaci o muži, který chce ukončit svůj život skokem pod vlak.

„Věděli jsme pouze, že sebevrah je ve Vsetíně, ale nevěděli jsme přesné místo, kde se muž nachází, proto hlídky vsetínských policistů nejprve zkontaktovali výpravčího na vlakovém nádraží a pak společně s psovodem a strážníky městské policie procházeli podél železniční tratě od nádraží na oba směry. Okamžitě jsme také zkontaktovali policejního vyjednavače, kterému se po několika pokusech podařilo se sebevrahem telefonicky spojit a rovněž se mu povedlo zjistit, kde se muž přesně nachází," uvedla mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

Vyjednavač byl se sebevrahem na telefonu v kontaktu s malými přestávkami až do okamžiku, kdy se s ním setkal. Vyjednávání bylo úspěšné, kolem desáté hodiny si nešťastného muže, který měl v dechu jedno a půl promile, převzali do své péče lékaři. Důvodem ukončení života jedenačtyřicetiletého Vsetíňana byly osobní důvody.

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA