Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Výstavní síň v betlému zkrásněla

date_range 28.Kvě, 2014 featured_play_list Aktuality

 

„Barevný svět". Tak přesně se výstava nazývá a zřejmě i vystihuje pestré a barvité pocity malé malířky. Veronika od druhé třídy navštěvuje základní uměleckou školu ve Valašských Kloboukách. Její vztah k umění a především výtvarné nadání z obrázku přímo čiší. Nejraději kreslí pastelkami.

Žluté, modré, červené, zelené rámy a v nich svět, ve kterém se žije. Radost, láska, štěstí a životní příběh. To všechno dílka Veroniky mají. Přestože za nimi nestojí nikdo ze známých autorů, uvidíte, nakolik Vás dokáží svou dětskou duší oslovit.

foto OÚ Horní Lideč

Výstavu doprovází i tvůrčí metodické materiály, které mohou děti různých věkových kategorií vyplnit. Vybudován byl pro to zvláštní „barevný" koutek.

Obrázky Veroniky Máčkové můžete vidět každý den kromě pondělí ve výstavní síni betlému v Horní Lidči. Vstup je volný. Výstava potrvá do dvacátého června. Pak se načas přestěhuje do informačního centra ve Valašských Kloboukách a v předvánočním období do vsetínského kina.

Dílka dětí, se kterými Veronika navštěvuje základní školu praktickou v Horní Lidči, můžete také shlédnout v místní knihovně.

Ludmila Brousilová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA