Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Myslela si, že popel je už studený. Šopa začala hořet

date_range 29.Bře, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Požár hospodářské budovy v Nevšové. Foto: HZS Zlínského kraje

K požáru hospodářské budovy s kurníkem v obci Nevšová u Slavičína vyjelo v pondělí odpoledne 5 jednotek hasičů. Na operační středisko byl požár nahlášen v 14:42 hodin.

 

K uhašení požáru hasiči nasadili několik proudů vody. Zasahovali v dýchacích přístrojích.

 

„Žena provádějící pálení vyšetřovateli sdělila, že v kolečkách pálila odpad. Když si myslela, že je popel studený, vysypala ho do strouhy nedaleko hospodářského objektu. Po nějaké době ji manžel upozornil, že šopa hoří. Žena zachraňovala slepice z kurníku. Přitom došlo k propálení jejího oděvu. K zranění však nedošlo. Plameny poškodily i sousední hospodářský objekt,“ uvedl mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

Požárem vznikla škoda v předběžné výši 25 tisíc korun.

 

U požáru zasahovala jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje požární stanice Slavičín i Luhačovice a jednotky Sboru dobrovolných hasičů obcí Nevšová, Slavičín a Pozlovice.

 

Požár hospodářské budovy v Nevšové. Foto: HZS Zlínského kraje

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA