Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Z přenosných semaforů zmizely baterie

date_range 29.Čvc, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Hornolidečtí policisté pátrají po zloději, který krade baterie z přenosných semaforů. Za poslední dva měsíce je to již čtvrtá krádež baterií.

Ve středu 29.7. o půl osmé ráno oznámil na policii stavbyvedoucí firmy provádějící opravu mostu na silnici I/57 mezi obcemi Valašské Příkazy a Poteč krádež baterií z přenosného signalizačního zařízení.

„Podle zaměstnanců stavební firmy bylo signalizační zařízení ještě včera kolem páté hodiny odpoledne, když končili práci na stavbě, v pořádku" řekla mluvčí policistů Lenka Javorková. Od včerejší páté hodiny odpolední do dnešní sedmé hodiny ranní zloděj přestříhal dvě ocelové klece a z každé ukradl baterii celkem v hodnotě 10 000 korun.

Oprava mostu mezi obcemi Valašské Příkazy a Poteč                        Foto: redakce

„Poškozením dvou ocelových klecí zloděj způsobil škodu přes tisíc korun. Po pachateli krádeže pátráme. V případě dopadení a prokázání viny mu hrozí až dvouletý trest odnětí svobody," dodala Lenka Javorková.

Za poslední dva měsíce je to na Hornolidečsku už čtvrtá krádež baterií z přenosných semaforů. Na konci května ukradl prozatím neznámý zloděj baterii ze semaforů v Lužné a Valašských Příkazech a v noci na 22. července baterii z přenosných semaforů opět v Lužné.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA