Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Z traktoru zmizely řetězy i nafta

date_range 30.Pro, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Během vánočních svátků se stal terčem zloděje v katastru obce Seninka odstavený traktor. Zmizely z něj řetězy a z nádrže i nafta. Škoda přesáhla třicet pět tisíc korun.

V poledne Štědrého dne viděl jednatřicetiletý muž z Hornolidečska svůj traktor Zetor v pořádku. Traktor zůstal na skládce dřeva v katastru obce Seninka. Při opětovném příchodu k traktoru 27. prosince ráno, ale muže čekalo nemilé překvapení. „Na traktoru chyběly záběrové hrotové řetězy a to jak na přední tak na zadní nápravě. Muž si všiml, že i do kabiny traktoru se někdo vloupal," popsal mluvčí policistů Vladislav Malcharczik. Z bedny na nářadí z ní zmizely jedny kleště. A také nádrž nezůstala bez úhony. Po vypáčení víčka z ní zloděj vysál osmdesát litrů nafty.

 Ilustrační foto: PČR

„Celková škoda překročila třicet osm tisíc korun. Policisté nadále zjišťují informace, které by je dovedly k pachateli tohoto trestného činu krádež nebo k odcizeným věcem," dodal Malcharczik. 

Obdobný případ se stal v první polovině prosince u obce Mikulůvka. Z traktoru zmizely některé díly, nářadí i nafta.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA