Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Záchrana telete zastavila dopravu a zpomalila vlaky

date_range 12.Led, 2022 featured_play_list Aktuality, Nezařazené
arrow_drop_up Záchrana telete u Jablůnky. Foto: HZS

Hasiči se při své práci setkávají s ledasčím. Netradiční záchranu prováděli toto úterý u obce Jablůnka. Hasiči ze stanic Valašské Meziříčí a Vsetín byli přivoláni k vyproštění uvízlého telete.

 

Tele uteklo z pastviny. Vydalo se podél kolejí neznámo kam. Daleko však nedošlo, neboť uvízlo v korytě místního potůčku pod silnicí.

Záchrana telete zastavila dopravu a zpomalila kolemjedoucí vlaky. Foto: HZS

Ani velká síla všech přivolaných hasičů k vyproštění telete nestačila. „Velitel zásahu si na místo povolal kolegy s vyprošťovacím automobilem ze stanice Otrokovice. Pomocí něho uspané tele vytáhli z koryta ven a předali zpět majiteli, který si zvíře odvezl na valníku zpět na pastvu,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

V průběhu vyprošťovacích prací byl na nezbytně nutnou dobu zastaven provoz na komunikaci mezi obcemi Bystřička a Jablůnka. Vlaky jedoucí po blízké železniční dráze museli kolem místa zpomalit.

 

Záchrana telete u Jablůnky. Foto: HZS

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA