Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ženy kradly hračky v mateřské škole

date_range 24.Kvě, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Uplynulou neděli 20. května odpoledne přistihla hlídka městské policie v centru Vsetína dvě ženy s několika dětmi, které vezly vozík naplněný různými plyšovými a plastovými hračkami, dalšími věcmi a nářadím.

„Ženy nejprve svorně tvrdily, že věci našly, posléze ale přiznaly, že je odcizily z areálu vsetínské mateřské školy, která je nyní v rekonstrukci. Jelikož bylo ve věci podezření z trestného činu krádeže, předali strážníci záležitost státní policii," uvedla mluvčí vsetínským policistů Lenka Javorková.

Lup povedených žen   foto PČR

Policisté obě ženy vyslechli a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. Škoda způsobená krádeží, která vznikla firmě ze Vsetína, byla vyčíslena na 7 500 korun. Věci dvě ženy ve věku 43 36 let ze Vsetína odcizily z oploceného areálu mateřské školy, kde byly uloženy pod plachtou.

„Ženy vstoupily neuzamčenou brankou do areálu a uvedené hračky a další nářadí jako sekera, tesařské kladivo, ale i věci jako zárubně dveří, plechové zásobníky na toaletní papír, naložily na vozík a hodlaly odvézt do místa bydliště," upřesnila mluvčí.

Za krádež hrozí ženám až dvouletý trest odnětí svobody.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA