Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zledovatělé silnice dělají řidičům stále problémy

date_range 18.Úno, 2019 featured_play_list Aktuality

Tající sníh může ještě stále přimrzat. U Vlachovy Lhoty museli řidiče z automobilu vyprostit hasiči. Ve Francově Lhotě skončila řidička s vozem na střeše. Cestovaly s ní i dvě děti.

 

V pondělí v sedm hodin ráno zasahovaly záchranné složky u dopravní nehody, která se stala u obce Vlachova Lhota ve směru na Mirošov.  „Hasiči průzkumem zjistili, že řidič osobního vozidla v kopci při projíždění zatáčky vjel na zledovatělý úsek komunikace, dostal smyk a vjel do protisměru, kde se střetl s druhým osobním vozidlem. Zraněný řidič zůstal ve vozidle zaklíněný. Řidička druhého auta po příjezdu hasičů již byla mimo vozidlo,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková. Hasiči muže vyprostili a poskytli mu předlékařskou péči. Poté jej předali přivolané zdravotnické záchranné službě. Záchranáři muže nakonec odvezli do nemocnice k dalšímu vyšetření. Žena zranění neutrpěla.

 

Provoz byl na komunikaci po celou dobu zásahu složek IZS omezen, sveden do jednoho jízdního pruhu a doprava byla v místě nehody řízena kyvadlově.

 

Další nehoda, při které hrál roli led na silnici, se stala v neděli odpoledne ve Francově Lhotě. Řidička dostala smyk a s vozidlem ve kterém s ní cestovaly i dvě děti skončila na střeše. Všechny tři odvezla sanitka do nemocnice k dalšímu vyšetření. Nehoda se stala na stejném místě, kde nedávno boural autobus a osobní vůz (více zde).

 

Řidiči by měli dávat pozor na úseky, kde jsou ještě zbytky sněhu. Vlivem slunečního záření se sníh topí, voda může odtéct do míst, kde je teplota nižší a tam následně přimrzne.

 

Dopravní nehoda u Vlachovy Lhoty, foto: HZS

 

-red-

 

 

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA