Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zlínský kraj hostí fotbalové ME amatérů

date_range 31.Bře, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Už za tři týdny budou čtyři regionální stadiony v Morkovicích, Starém Městě, Kroměříži a Spytihněvi hostit 6. kvalifikační skupinu o postup na VII. ročník Regions’ Cupu, mistrovství Evropy fotbalových amatérů.

Regions’ cup je fotbalová soutěž pořádaná pod záštitou UEFA a jejím cílem je dát možnost reprezentovat svůj kraj a svou zemi i amatérským fotbalistům. V turnaji mohou startovat hráči mezi 19 až 40 lety, kteří nepodepsali profesionální smlouvu a nikdy také nehráli v žádném profesionálním klubu.

Finálový turnaj se odehraje v portugalském městě Braga a na závěrečný červnový osmičlenný turnaj se podívá pouze vítěz této skupiny. Kromě domácího týmu se účastní turnaje regionální celky z Bosny a Hercegoviny, Litvy a Maďarska. Rozpočet akce činí více než milion korun a většinu pokryje UEFA. Logistickým centrem budou Otrokovice, kde se ubytují všechny čtyři výpravy.

 
Technický vedoucí českého týmu Bronislav Munster nám o Regions cup řekl :

Před několika lety se tato soutěž hrála také v našem regionu a jedním z center byl i brumovský stadion. Zde přišla skvělá návštěva a doufám, že stejné domácí prostředí najdeme i v tomto ročníku na domovských hřištích. Ve výběru nejsou hráči FC TVD Slavičín, kteří nesplňují statut hráčů pro start v Regions cupu, nechybí zde ale hned čtveřice brumovských fotbalistů. Příznivce kopané bych tímto chtěl pozvat na utkání českého výběru a věřím, že se nám společnými silami podaří vykopat postup do Portugalska.

Trenéří výběru České republiky Petr Zapletal a Pavel Neradil zvěřejnili nominaci 18 hráčů, kteří se poperou o postup do finále Mistrovství Evpropy Amatérů 2011 v červnu v Portugalsku. Do závěrečné nominace se dostali i brumovští hráči Sucháček, Naňák, Školník a Beňo.

Nominace je zde

 
Program Regions’ Cup – 6. KVALIFIKAČNÍ SKUPINA

23. dubna
Bosna a Hercegovina – Litva (Staré Město, 13)
Česko – Maďarsko (Morkovice, 16)

25. dubna
Maďarsko – Litva (Morkovice, 13)
Česko – Bosna a Hercegovina (Spytihněv, 16)

27. dubna
Maďarsko – Bosna a Hercegovina (Morkovice, 16)
Česko – Litva (Kroměříž, 16)

Už známí účastníci finálového turnaje Regions cup v Portugalsku :

Německo
Portugalsko
Irsko
Slovinsko
Rusko
Ukrajina

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA