Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Změna v uzavírání silnice Lipová – Haluzice

date_range 30.Říj, 2018 featured_play_list Aktuality

 

V souvislosti s likvidačními pracemi v epicentru výbuchu muničních skladů ve Vlachovicích-Vrběticích bude od 1. listopadu 2018 docházet k dočasnému uzavírání části pozemní komunikace č. 4932 v úseku od křížení silnice s Lipovským potokem po křižovatku na Haluzice.

Likvidační práce                   foto: PČR

„Pyrotechnická služba Policie České republiky stanovila bezpečnostní perimetr od epicentra exploze ve vzdálenosti 1 000 metrů. V měsíci říjnu probíhal hloubkový pyrotechnický průzkum a plošný sběr na hranici 500 metrů a blíže k epicentru, z tohoto důvodu rozhodl velitel zásahu práce na ohledání druhého místa výbuchu na měsíc přerušit. Nalezeny byly stovky munice, která byla buď likvidována v trhací jámě ve Vrběticích, nebo převezena do Vojenského újezdu Libavá," uvedla tisková mluvčí policistů Lenka Javorková.

Uzavírání části pozemní komunikace č. 4932                   mapový podklad: mapy.cz

Uzavírání provozu bude realizováno denně, a to v době 7.30 – 12.00 a 13.00 – 17.00 hodin.

Nalezená munice                                       foto: PČR

Složky integrovaného záchranného systému opět umožní v době uzavření silnice průjezd autobusových spojů, které jsou uvedeny v aktuálním dopravním řádu. Uzávěra komunikace bude zřetelně označena dopravními značkami a dopravní policisté budou dohlížet na jejich dodržování. V této souvislosti mohou občané využívat telefonní linku 974 666 555.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA