Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policisté zadrželi další běžence. Pomáhal i policejní vrtulník

date_range 16.Čvn, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Policejní vrtulník při akci ve Svatém Štěpáně. Foto: se souhlasem autora

V našem regionu došlo k dalšímu většímu záchytu běženců. V  úterý 14. června odpoledne policisté ve Svatém Štěpáně (místní část Brumova-Bylnice) zajistili 25 osob bez cestovních dokladů.

 

Na podezřelé osoby upozornili místní občané. „V úterý odpoledne jsme na základě telefonických oznámení místních občanů při pátrací akci dohledali 25 cizích státních příslušníků bez platného cestovního dokladu,“ uvedl pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů nprap. Petr Jaroš . Do pátrání se zapojili policisté i technika. „Akce se zúčastnily hlídky pořádkové a cizinecké policie, policejní kynologové se služebními psy a policejní vrtulník,“ upřesnil Petr Jaroš.

 

V posledních dnech se nejedná o nic neobyklého. Na konci května se policistům podařilo zajistit 31 migrantů ve Valašských Kloboukách (více zde) 36 u Štítné nad Vláří (více zde) a 31 běženců na bývalém přechodu ve Střelné, kde byl zadržen i řidič dodávky, který se je sem snažil převézt (více zde).

 

Policejní vrtulník se pohyboval nad valašskoklobuckem také ve čtvrtek, tentokrát se ale jednalo o dlouhodobě plánovaný monitoring území.

 

Ve Svatém Štěpáně policisté zajistili 25 osob bez cestovních dokladů. Foto: se souhlasem autora

 

Video: se souhlasem autora

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA