Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Rodina Míkéskova děkuje za pomoc

date_range 06.Pro, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Požár ve Valašské Senici. Foto: HZS

Nedávno jsme informovali o požáru střechy rodinného domu ve Valašské Senici (více ZDE), na místě zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči, okamžitá pomoc se ale obyvatelům rodinného domu dostala také od sousedů a kamarádů. Rodina Mikéskova jim všem moc děkuje:

 

„První prosincové úterý postihlo naši rodinu neštěstí, které se nám na dlouho dobu vryje do paměti. Otřásl námi požár, který zničil střechu a půdní prostory našeho domu. Díky všímavosti sousedů a okamžitému zásahu hasičů se velmi rychle podařilo dostat oheň pod kontrolu a zabránit dalším škodám. Touto cestou bychom rádi poděkovali všem zasahujícím hasičským jednotkám, rodině, sousedům a kamarádům, kteří nám nejen v tento osudný den, ale i v následujících dnech nezištně pomáhali. Nelze slovy vyjádřit, jak hluboce si vážíme každé pomoci, které se nám dostalo ze všech stran,”

 

Rodina Mikéskova

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA